Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Obľúbené TOYOTA DNI v PK AUTO sú tu OPÄŤ 22. - 25.5.2024


Jedinečná príležitosť na jednom mieste zažiť exkluzívnu nálož príťažlivých vozidiel Toyota a navyše využiť neodolateľné cenové zvýhodnenie, ktoré bude iba počas Toyota dní.

Navštívte nás počas Toyota dní od 22.5. do 25.5.2024 v PK AUTO Prešov a vyberte si svoju Toyotu.

Aby ste nás stihli navštíviť aj napriek Vašej vyťaženosti, v sobotu 25.5.2024 Vám budú naši predajcovia Toyota k dispozícii od 9:00 až do 16:00. Príďte, tešíme sa na Vás.

 


 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými