Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho PK AUTO tímu :)

Aktuálna voľná pracovná pozícia:

1. Autolakovník Opel/Toyota/Nissan

Viac info na: https://www.profesia.sk/praca/pk-auto/O4116837

2. Autoklampiar Opel/Toyota/Nissan

Viac info na: https:https://www.profesia.sk/praca/pk-auto/O4116849

3. Automechanik Toyota Prešov

Viac info na: https://www.profesia.sk/praca/pk-auto/O4116815

Naším cieľom je byť jednotkou v úrovni poskytovaných služieb, preto si pri výbere zamestnancov dávame mimoriadne záležať.

Áno, sme orientovaní na výkon, ale pri výbere nových členov do nášho tímu nepozeráme len na odbornosť, ale najmä na priateľskosť, slušnosť a chuť na sebe neustále pracovať. Sme tím pozitívne naladených ľudí a presne takých si hľadáme aj kolegov.

 

 

Ak máš záujem u nás pracovať, pošli nám motivačný list, fotografiu a svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na adresu: kariera@pkauto.eu.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.