Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Naše referencie Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru!

referencie pk auto

Keď sme sa s manželkou svojho času rozhodli, že si kúpime rodinné auto, prechádzal som viacero predajní vozidiel v Prešove. Moja obchôdzka ma zaviedla aj do predajne PK AUTO, kde mi vtedajší vedúci predaja Daniel Debreceni, vytvoril takú ponuku, ktorá bola jednoznačne zo všetkých najlepšia. Objednal som si teda Opel Astra G v kombi verzii. Odvtedy som bol vlastníkom celkove troch Astier G, J a K. V súčasnosti som držiteľom vozidla Opel Grandland X, 1,6 benzín, 133 kW, Ultimate. Rozhodol som sa pre najvyššiu výkonovú verziu v najvyššej výbave. Motoricky je to živé auto a navyše, všetky tie „technologické srandy“ danej verzie fungujú, ako sa patrí a mne sa to páči. Vyšší posed vyhovuje aj manželke, dcére sa páči automatická prevodovka. Na ceste auto sedí veľmi dobre a jeho ovládateľnosť je excelentná. Rovnako chválim aj svietivosť a adaptabilitu LED svetlometov. Som presvedčený, že Opel Grandland X mi bude dobre a spoľahlivo slúžiť. Prajem spoločnosti PK AUTO a značke Opel všetko dobré.

Ľudovít Bálint

spokojný zákazník

 

referencie pk auto

Ako hudobník ročne autom najazdím priemerne 120 000 km, a to už viac ako 20 rokov. Za tie roky som ako „skúšobný jazdec“ vyskúšal mnoho áut rôznych značiek, tie najväčšie, aj najmenšie, tie najsilnejšie, aj tie, čo ledva išli. Pri takom množstve najazdených kilometrov je dôležité mať partnera, na ktorého sa dá za každých okolností spoľahnúť. PK AUTO je náš partner, ktorý pri mne a pri IMT Smile stojí už niekoľko rokov. Kúpili sme si od nich niekoľko áut značky OPEL a jednu Mazdu. Viem, že vždy môžem od nich očakávať maximálnu podporu, či už pri požičiavaní áut alebo pri kúpe nového auta, a flexibilitu pri riešení rôznych situácií.

Miro Tásler

člen skupiny IMT Smile a organizátor Dobrého festivalu
referencie pk auto

Naša spoločnosť sa venuje výrobe a predaju košieľ a na trhu sme už 25 rokov. Spoločnosť PK AUTO je našim partnerom už 20 rokov a za toto obdobie sme mali možnosť zoznámiť sa a v praxi využiť vozidlá všetkých troch značiek Opel, Toyota a Nissan. To, že sme dlhoročnými obchodnými partnermi svedčí o našej doterajšej spokojnosti so značkami vozidiel a s personálom predaja aj popredajných služieb. Naši obchodní zástupcovia najazdia ročne približne 100-tisíc kilometrov a my sa môžeme s istotou spoľahnúť na kvalitu vozidiel od PK AUTO. Je to veľmi dobrá devíza pre našu firmu do budúcnosti, mať spoľahlivého obchodného partnera. PK AUTO nám dáva možnosť plniť vysnívané ciele, spoločne sa posúvame ďalej, vzájomne spolupracujeme a spoločne rastieme. Vrelo odporúčame spoločnosť PK AUTO.

Tím Unicotex

výroba a predaj košieľ

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými