Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Naše referencie Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru!

referencie pk auto

Ako hudobník ročne autom najazdím priemerne 120 000 km, a to už viac ako 20 rokov. Za tie roky som ako „skúšobný jazdec“ vyskúšal mnoho áut rôznych značiek, tie najväčšie, aj najmenšie, tie najsilnejšie, aj tie, čo ledva išli. Pri takom množstve najazdených kilometrov je dôležité mať partnera, na ktorého sa dá za každých okolností spoľahnúť. PK AUTO je náš partner, ktorý pri mne a pri IMT Smile stojí už niekoľko rokov. Kúpili sme si od nich niekoľko áut značky OPEL a jednu Mazdu. Viem, že vždy môžem od nich očakávať maximálnu podporu, či už pri požičiavaní áut alebo pri kúpe nového auta, a flexibilitu pri riešení rôznych situácií.

Miro Tásler

člen skupiny IMT Smile a organizátor Dobrého festivalu
referencie pk auto

Naša spoločnosť sa venuje výrobe a predaju košieľ a na trhu sme už 25 rokov. Spoločnosť PK AUTO je našim partnerom už 20 rokov a za toto obdobie sme mali možnosť zoznámiť sa a v praxi využiť vozidlá všetkých troch značiek Opel, Toyota a Nissan. To, že sme dlhoročnými obchodnými partnermi svedčí o našej doterajšej spokojnosti so značkami vozidiel a s personálom predaja aj popredajných služieb. Naši obchodní zástupcovia najazdia ročne približne 100-tisíc kilometrov a my sa môžeme s istotou spoľahnúť na kvalitu vozidiel od PK AUTO. Je to veľmi dobrá devíza pre našu firmu do budúcnosti, mať spoľahlivého obchodného partnera. PK AUTO nám dáva možnosť plniť vysnívané ciele, spoločne sa posúvame ďalej, vzájomne spolupracujeme a spoločne rastieme. Vrelo odporúčame spoločnosť PK AUTO.

Tím Unicotex

výroba a predaj košieľ

Ponuka dňa s extra zvýhodnením Vyberte si z našich skladových vozidiel a odvezte sa domov na novom aute ešte dnes!

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.