Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Pozývame Vás na stretnutie s Novou Astrou_10.6.2022_PK AUTO Prešov a Poprad

Zoznámte sa s NOVINKOU nemeckou Astrou L, otestujte ju na skúšobnej jazde a porovnajte ju so svojim súčasným vozidlom.

Teší nás, že po dlhšom čase sa s Vami môžeme stretnúť osobne a spoločne zažiť príjemnú atmosféru z uvedenia nového modelu. Vychutnajte si s nami lahodnú kávu a osviežujúce občerstvenie.

 

Každého z Vás čaká prekvapenie v podobe milého darčeka a možnosť exkluzívne získať novú Astru L s plnou nádržou na víkend.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Nová éra Opel sa začala!

Kliknite na pozvánku TU

 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými