Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

ASTRA KOMBI za cenu HATCHBACKU

Zažite OPEL ASTRA SPORTS TOURER na vlastnej koži.

NAJLEPŠIE NEMECKÉ AUTO, dokonalé v každom detaile. Teraz verzia Sports Tourer ZA CENU HATCHBACKU

NOVÝ Opel Astra Sports Tourer, líder v ponuke Opel, prináša špičkové technológie s naftovými, benzínovými, hybridnými a elektrickými pohonmi. Jeho dizajn zdôrazňuje eleganciu, funkčnosť a komfort s výnimočným úložným priestorom až 1 634 litrov.

NAVŠTÍVTE nás v PK AUTO Prešov a Poprad. OTESTUJTE novú Astru Sports Tourert.

Okrem výnímočného zážitku s ňou Váš navyše ZARADÍME do zlosovania o skvelú ASTRU SPORTS TOURER na VÍKEND.

Viac info o výhodnej kúpe ASTRA KOMBI za cenu HATSCHBACKU alebo možnosti testovacej jazdy a Astry  na víkend u našich predajcov OPEL Prešov a Poprad

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými