Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

ATRAKTÍVNA Toyota za ATRAKTÍVNU cenu

Ak ste doteraz váhali s kúpou nového vozidla, máme pre Vás dobrú správu. Toyota Vám teraz prináša limitovanú ponuku na skladové vozidlá s mimoriadnym zvýhodnením!

Krásna a exkluzívna Nová Toyota Corolla môže byť Vaša už za 16 990 eur. Príďte do PK AUTO a vyskúšajte si aj ďalšie novinky tohto roka, novú komfortnú Toyotu RAV 4 a tiež novú generáciu legendárnej luxusnej Camry.

Keď raz okúsite ich čaro, už neodoláte :).

Pre priaznivcov športovejšej verzie vozidla, máme k dispozícii obľúbenú Toyotu Yaris v limitovanej edícii GR Sport s unikátnym športovým dizajnom.

Navštívte nás v PK AUTO Prešov na Duklianskej ulici a k vybraným modelom môžete využiť aj zvýhodnené financovanie Toyota Garant a ponuku príslušenstva za skvelé ceny.

Tešíme sa na Vás. Objednajte sa už teraz na testovaciu jazdu, kontaktujte nás na: https://www.pkauto.sk/kontakt/

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.