Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Dlho očakávaná novinka OPEL COMBO je konečne tu!

Opel Combo Life postúpil medzi šiestich finalistov AUTOBEST

  • Combo Life je podľa poroty medzi “Best Buy Cars of Europe”
  • Presvedčivé kvality: Nový Opel pre rodinu a voľný čas imponuje priestorom, variabilitou a najmodernejšími technológiami
  • Príbeh úspechu: Opel je viacnásobným víťazom v tejto prestížnych medzinárodnej  súťaži

Nový Opel Combo Life postúpil medzi finalistov európskej ceny “AUTOBEST 2019”. Dnes to oznámila porota zložená z renomovaných motoristických novinárov z 31 európskych štátov po absolvovaní testov s vozidlami, prichádzajúcimi do úvahy pre túto cenu. Víťaz získa titul najlepšej európskej ponuky na trhu “Best Buy Car of Europe 2019”. Variabilný automobil Opel pre rodinu a voľný čas postúpil do finále ako jeden zo šiestich modelov. Porota  AUTOBEST hodnotí kandidátov v podľa rozličných kategórií. Okrem úžitkovej hodnoty je to napríklad aj dizajn, nové technológie, servisná sieť, dostupnosť náhradných dielov a cena.

Opel Combo piatej generácie využíva novú architektúru, vďaka čomu poskytuje veľký vnútorný priestor a vysokú variabilitu. Vyrába sa v štandardnej (4,4 metra) alebo predĺženej verzii XL (4,75 metra), môže mať jedny alebo dvoje posuvné bočné dvere a obidve verzie karosérie môžu mať v kabíne 5 alebo na želanie až 7 sedadiel. Popri tom sa vyznačuje robustnosťou a typickým dizajnom Opel. Vďaka veľkému priestoru a vysokej variabilite je vhodný rovnako pre rodinu a voľný čas ako aj na pracovné využitie. Veľká vnútorná šírka kabíny umožňuje na trojmiestne sedadlo v druhom rade namontovať vedľa seba tri detské sedačky Isofix – čo je unikát aj v segmente väčších vozidiel. Jazdu posádke spríjemňujú mnohé najmodernejšie asistenčné a komfortné systémy, množstvo odkladacích priestorov a – ako je pre značku Opel typické – najmodernejšie systémy infotainmentu, kompatibilné s Apple CarPlay a Android Auto. Na pohon sú k dispozícii ľahké a úsporné benzínové a naftové motory vo výkonovom spektre od 56 kW (76 k) do 96 kW (130 k) (spotreba paliva[1]: mesto 4,5-6,9 l/100 km, mimo mesta 3,8-5,2 l/100 km, kombinovaná 4,1-5,8 l/100 km, kombinované emisie CO2 108-133 g/km ), ktoré už spĺňajú budúcu prísnu emisnú normu Euro 6d-TEMP.

Combo Life novej generácie má šance nadviazať na dobrú tradíciu Opel. Automobilový výrobca z Rüsselsheimu v uplynulých rokoch v prestížnych hodnoteniach AUTOBEST získal viacero ocenení:

  • V rokoch 2007 a 2015 získal cenu AUTOBEST model Opel Corsa, čím sa dve generácie malého automobilu mohli pýšiť titulom “Best Buy Car of Europe”.
  • V roku 2009 Opel Insignia prvej generácie svojim dizajnom nadchol porotu a získal ocenenie DESIGNBEST.
  • Opel Ampera a Opel Ampera-e demonštrovali šetrnosť k životnému prostrediu, za čo získali ceny ECOBEST v rokoch 2011 a 2016.
  • Aktuálna generácia modelového radu Opel Astra získala v roku 2015 cenu  SAFETYBEST za svoje trendsetterské reflektory IntelliLux LED® Matrix.
  • A pretože motto Opel “Sochárske umenie v spojení s nemeckou presnosťou” podľa názoru poroty platí rovnako pre modely, ako aj celú značku, získal Opel v roku 2016 aj ocenenie COMPANYBEST.

Pozývame Vás sa na testovaciu jazdu a radi Vám pripravíme cenovú ponuku. Kontaktujte nás na zákazníckom centre.

Podrobnejšie informácie o vozidle nájdete na: http://opel.pkauto.sk/opel-showroom/combo/

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými