Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Firemná akcia PK AUTO 21.6. – 22.6.2019 Hotel & Wellness centrum Javorná

Zážitky, ktoré v nás ostanú. Takto by sa dalo jednou vetou vyjadriť všetko úžasné, čo sme zažili v predošlých dňoch. Jedinečná akcia, pri ktorej sme si výborne zašportovali a ukázali, že sme fantastickí nie len v práci, ale aj šport a zábavu prežívame naplno. Futbal, volejbal, tenis, stolný tenis, bedminton, to všetko sme si dopriali a prialo nám aj počasie. Posilnili sme sa chutným gulášom a osviežujúcim pivom.  Po športe sme zrelaxovali vo wellnesse, kde sme ocenili blahodárny účinok sauny a vírivky, zaplávali sme si v bazéne. Niektorí z nás využili príležitosť v okolí Drienice otestovať naše Pick – up vozidlá  Toyota Hilux  a Nissan Navara, čo sa stretlo s úspechom. Hodnotenie daných vozidiel bolo pozitívne: „Toyota Hilux predstavuje vrchol medzi pick-upmi! Bez obáv ju môžete vystaviť nástrahám náročného terénu ale zároveň aj potrebám a stresu každodenného života - novej Toyote Hilux ničím nenaženiete strach... Nissan Navara má rám vyrobený z robustnej, vysokopevnostnej ocele a vozidlu dodáva vyššiu pevnosť v zaťažení a torznú tuhosť. To sa  preukázalo aj v našom teste. Našu Navaru sme vôbec nešetrili."

Po výdatnom športe, jazdách a po krásnom relaxe sme si dopriali výbornú večeru, ktorú nám pripravili v hoteli Javorná. Po večeri nás čakala veselá zábava pri hudbe od DJ Palka. Zistili sme, že okrem znamenitých tanečníkov, máme aj zanietených hráčov biliardu. Ocenili sme barmanky, ktoré promptne pripravovali nápoje podľa našich prianí. Počasie nám prialo aj počas večernej zábavy, preto sme využili aj vonkajšie priestory na terasách hotela Javorná, na ktorých sa odohrávala družná debata. Ako to už býva, po zábave na niektorých doľahla únava a dali priestor sladkému spánku, iní z nás uprednostnili možnosť vyžitia sa až do skorého rána. Po posedení pri raňajkách a lahodnej kávičke sme sa pobrali domov...

Veľmi oceňujeme prístup pána Beňadika a jeho personálu v hoteli a wellness centre Javorná.

Ďakujeme za ochotu a schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám klienta, flexibilitu, promptné jednanie, ústretovú komunikáciu, pozitívne naladenie, úsmev na tvári pri každom osobnom stretnutí s pánom Beňadikom a rovnako aj na tvárach jeho personálu.

PK AUTO

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.