Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Inovatívna, efektívna a s dynamickým dizajnom vozidiel SUV

Batériová-elektrická Toyota bZ4X prináša všetko, čo potrebujete. Vďaka svojej robustnej a štýlovej konštrukcii, vynikajúcim možnostiam pohonu všetkých kolies a dojazdu vás s istotou dostane kamkoľvek budete chcieť. Choďte za hranice dnešnej elektromobility a vychutnajte si jedinečný zážitok z jazdy s týmto inovatívnym elektrickým SUV.*


Viac informácií Vám podajú naši predajcovia Toyota, ktorí si s Vami radi dohodnú termín testovacej jazdy.


*zdroj toyota.sk


 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými