Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Leto s PK AUTO

Veľmi radi sme blízko našim zákazníkom a fanúšikom vozidiel Opel, Toyota a Nissan. Letné obdobie nám poskytuje možnoti, ukázať naše vozidlá aj v exteriréri. Tešíme sa, že v nedávnom období, sme mali na to niekoľko výnimočných príležitostí.

Green Rallye Poprad - osádka PK Auto v zložení Tomáš Berka a Tomáš Kmec sa zúčastnila prestížnej Rallye Tatry vrámci podpory elektromobility a na OPEL Corsa-e absolvovali všetky rýchlostné skúšky ako ostré špeciály. Počas slávnostného štartu na námestí sv. Egídia v Poprade bolo navyše premiérovo vystavené aj vozidlo OPEL Mokka-e, horúca novinka z Nemecka. Z celkového počtu 28 účastníkov sme sa naša osádka umiesntila na celkovom 11. mieste a v jazde zručnosti medzi kužeľmi vďaka škovnosti Tomáša Berku sme obsadili úspešné 3. miesto.

Autosalón Epéria Prešov - pozornosť priaznicov vozidiel priťahovali všetky naše modely značiek Opel, Toyota a Nissan.

Fričovce ,,Cars in The Castle''. Farby PK AUTO zastupovala  Toyota GR, ktorá tak ako mnohokrát, aj teraz bola obdivovaná,  nakoľko je to jedinečné sériové auto stvorené z WRC.

Farmárske Trhy Prešov sme obohatili našimi modelmi a ukázali sme možnosť výberu z porfólia vozidiel ideálnych pre podnikanie, rodinu alebo pre voľný čas. 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými