Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

NISSAN k odberu IHNEĎ v PK AUTO

Posuňte jazdu mestom na úplne inú úroveň.

Využite našu ponuku 30 vozidiel Nissan k odberu IHNEĎ so zvýhodnením až do 5000 €.

Privítajte spolu s nami jar a príďte si k nám vyskúšať a vybrať Váš Nissan Qashqai alebo si vyberte z ostatných osvedčených modelov Nissan. Celú  skladovú ponuku Nissan ihneď k odberu nájdete tu: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/nissan/?filter=true&fil_znacka=1&fil_cena-od=&fil_cena-do=

Radi sa s Vami stretneme osobne alebo Vám poradím online, kontaktujte nás: https://www.pkauto.sk/kontakt/

Tím Nissan PK AUTO

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými