Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Nová Toyota C-HR


Nová, dynamická a agilná Toyota C-HR, stvorená do mesta aj mimo neho, spája inšpirujúce jazdné schopnosti so suverénnou ovládateľnosťou klasického hatchbacku. Vyberte si z ponuky hybridov s autonómnym dobíjaním alebo novým Plug-in Hybridom so skvelým zrýchlením a schopnosťou jazdy na elektrinu.


Doprajte si testovaciu jazdu s novou Toyotou C-HR a nechajte sa presvedčiť jej kvalitami:) Kontaktujte nás https://www.pkauto.sk/kontakt/ a radi Vás s ňou zoznámime.

Tím Toyota PK AUTO

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými