Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

OPEL Corsa - víťaz ankety “Best Buy Car of Europe 2020”

Veľmi sa tešíme, že naše nové modely Corsa a Corsa-e sa stali víťazmi ankety “Best Buy Car of Europe 2020” v ktorej hlasujú novinári z 31 krajín sveta.

Model Corsa tak, ako prvý, vyhral ocenenie v troch generáciach, kedy si celkové víťazstvo pripísal už aj v roku 2007 a 2015.

„Sme veľmi radi, že sme získali toto ocenenie. Verdikt nezávislých odborných novinárov dokazuje, že Opel Corsa je auto orientované na budúcnosť pre všetkých.

Toto vozidlo je moderné, efektívne, skvele vybavené a prináša dynamickú jazdu  za cenu, ktorú si môžete dovoliť,” uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Opel Michael Lohscheller.

Model Corsa ukazuje, že s každou novou generáciou vozidiel plníme náš sľub sprístupniť špičkové technológie širokej škále kupujúcich.“

Prečítajte si o úspechu Opel Corsy na: https://cz-media.opel.com/cs/12-16-autobest-opel-corsa-e

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.