Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Opel Grandland X je novým obľúbencom v celej Európe, moderné mestské SUV

  • Dokonale trendy: Nové dynamické kompaktné SUV pre expandujúci trh
  • Dokonale módny: Elegantný Opel so športovými líniami a výraznými proporciami
  • Dokonale priestranný: Veľa miesta pre dobrodružných pasažierov a ich batožinu
  • Dokonale ovládateľný: Systém Grip Control pre optimálnu trakciu na každom povrchu
  • Dokonale bezpečný: Automatické núdzové brzdenie, detekcia chodcov, monitorovanie únavy vodiča
  • Dokonale jasný: Adaptívne reflektory AFL LED
  • Dokonale príbuzný: Po modeloch Mokka X a Crossland X tretí člen rodiny automobilov Opel X

Tak to vyzerá keď sa športový charakter stretne s dobrodružným duchom: moderné, dynamické línie, vzhľad off-road a zvýšená poloha sedadiel s dobrým výhľadom všetkými smermi, typickým pre SUV. To je nový Opel Grandland X - s celou škálou špičkových technológií na palube a množstvom miesta pre päť dobrodružných pasažierov, ich batožinu a športovú výstroj. Tieto kvality robia z nového modelu Opel vážneho konkurenta v prudko expandujúcom segmente SUV. Len v kompaktnej triede podiel SUV vzrástol zo sedem percent v roku 2010 na takmer 20 percent v súčasnosti. Atletický vzhľad modelu Grandland X s dĺžkou 4,48 metra sa vyznačuje výraznými proporciami s krátkymi prevismi a energický napnutými plochami karosérie. S voliteľnou dvojfarebnou povrchovou úpravou má kompaktné SUV svoj vlastný, osobitý štýl. Opel Grandland X bude mať svetovú premiéru na tohtoročnom medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom (návštevné dni pre verejnosť 14. – 24. septembra 2017).

Nový Grandland X s optimálnym vybavením a veľkostným formátom sa začne predávať na jeseň tohto roku a stane sa tretím členom rodiny Opel X. Pripojí sa k svojmu menšiemu súrodencovi Opel Crossland X a tradičnému bestselleru Opel Mokka X, ktoré sú obidva približne o 20 centimetrov kratšie. Súčasne Grandland X rozšíri ponuku kompaktných modelov Opel, tvorený modelovým radom Astra a modelom Zafira.

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými