Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

OPEL s dotáciou až 1,5 milióna EUR

Opel bleskovo! Užite si nemeckú kvalitu, ktorá je teraz ešte dostupnejšia.

Využite limitovanú možnosť získať nové vozidlo značky OPEL so špeciálnou dotáciou. Dotáciu je možné získať na nové aj skladové vozidlá OPEL. Výška dotácie je pre každý typ vozidla iná.

Pozor, dostupných je už len 528 012 EUR z celkových 1 500 000 Eur.

Vyberte si z našej bohatej ponuky skladových vozidiel: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/opel/

Predbežný záujem o dotáciu

Aké sú výhody získania dotácie v PK AUTO Prešov a Poprad? 

Získať ju môžete aj na nový legendárny Opel Corsa, štýlový Crossland X alebo dobrodružný Grandland X. A ponuka platí aj na ostatné modely Opel.

V PK Auto Prešov a Poprad máme pre vás viac než 80 vozidiel ihneď k odberu. Kde nájdete viac? Kto bleskovo príde, ten bleskovo berie.

Pre Vašu bezpečnosť a pohodlie vyriešime Vaše požiadavky spojené s kúpou vozidla ONLINE:

Tešíme sa na Vás.

Váš tím PK AUTO Prešov a Poprad

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými