Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

PK AUTO je všade:)

Pestré portfólio modelov značky, Opel, Toyota a Nissan našej spoločnosti si počas tohto obdobia určite všimnete na viacerých výstavách, trhoch, jarmokoch, festivaloch.

Teší nás, že sme súčasťou zaujímavých akcií. Ak sa Vám nejaký z našich modelov zapáči, neváhajte nás kontaktovať. Máme pre Vás pripravený dostatok skladových vozidiel – ihneď k odberu. Radi Vám poskytneme zážitok, spoznať Vaše vysnívané auto prostredníctvom testovacej jazdy. Sme tu pre Vás – tešíme sa na Vás. Tím predajcov PK AUTO.

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými