Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

PK AUTO – šport, zábava – Aj to sme MY

V PK AUTO, okrem kvalitnej práce, si dávame záležať aj na príjemnej pracovnej atmosfére a dobrých kolegiálnych vzťahoch. Aj preto sme sa tešili na utuženie kolektívneho ducha a naplno sme si užili športový deň na Drienici - Hotel & Wellness centrum Javorná (jún 2022). Po športovom výkone chutný guláš, osviežujúce nápoje a zaslúžený relax vo wellnesse. Večer sme si vychutnávali možnosť byť na jednom mieste a v jednom čase, celý kolektív. Po skvelých raňajkách sme využili príležitosť aktívneho oddychu v prírode. Ak to ešte nepoznáte, máme pre Vás skvelý typ na ľahkú turistiku na Drienici - Starý Lom.

Týmto ďakujeme pánovi Beňadikovi a celému jeho tímu v Hotel & Wellness centrum Javorná. Dokonale pripravené športové priestory a wellness, chutné jedlo a nápoje, príjemný a ochotný personál. 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými