Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

RAŇAJKY S COMBOM V PK AUTO Prešov 29.11.2018

Spoznajte nový OPEL COMBO ocenený titulom „Van roka 2019“ v PK AUTO Prešov

 

PRÍĎTE sa zoznámiť s novinkou OPEL COMBO Life a OPEL COMBO Van. Vychutnajte si s nami lahodnú kávu a chutné občerstvenie.

KEDY? Štvrtok 29.11.2018 od 8:00 hod.

KDE? Duklianska 23, Prešov

Spoznajte nový OPEL COMBO ocenený titulom „Van roka 2019“, je lepší ako kedykoľvek predtým. Máme pre Vás pripravených 6 vozidiel, ktoré si môžete otestovať. Tešia sa na Vás naši predajcovia - špecialisti na OPEL COMBO.

 

Fakty hovoria pre nový OPEL COMBO

Funkčnosť bez kompromisov. Zbaľte na cesty rodinu, priateľov, batožinu, domácich miláčikov, športovú výbavu a všetko ostatné, čo potrebujete pre svoj životný štýl. Tento rodinný van s dĺžkou 4,4 m a výškou 1,8 m je vybavený posuvnými bočnými dverami, umožňuje naložiť náklad s dĺžkou až 3,05 m a jeho minimálny objem batožinového priestoru je 597 litrov s možnosťou zväčšenia na 2 693 litrov u verzie Combo Life XL.

  • Sedem sedadiel - vďaka mnohým možnostiam nastavenia sedadiel si nájdete pre seba vždy tú pravú konfiguráciu vnútorného priestoru.
  • Množstvo priestoru - až 28 ľahko dostupných odkladacích priestorov a batožinový priestor s objemom až 2 693 litrov.
  • Asistenčné systémy - 19 inteligentných prvkov, napr. Pokročilý parkovací asistent, znižujú stres a pomáhajú bezpečne doraziť do cieľa.

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými