Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

S novou Corsou jedno telo a jedna duša :)

V rámci lepšieho zoznámenia sa s novou generáciou Opel Corsa som mal možnosť týždeň skúšať – testovať tento štýlový hatchback. Jazdili sme spolu do práce a z práce, do nákupného centra, na kávu, krátky víkendový výlet... Poznáte to. Testovanie novej Corsy bolo pre mňa obzvlášť zaujímavé, pretože som majiteľom doteraz ostatnej generácie Corsy. Prvý dojem? Bez najmenšej ľútosti k mojej súčasnej  „Corsičke“ sa zo šedej (trocha strohej) myšky, stala dynamická športovkyňa, za ktorou sa vo "fitku" obzrie každý poriadny chlap, či závistlivá žena. Skrátka, na ceste, počas jazdy, na parkovisku, všade tam som cítil záujem ľudí. Pohľady, pohľady, pohľady. Vedel by som si zvyknúť ...(smiech).  Ale nebuďme povrchní a nezostaňme len pri zovňajšku. V interiéri som sa cítil ako doma...už som u tejto slečny na návštevu niekedy bol. Všetko po ruke. Logicky usporiadané – nerušivé. Veľkorysý priestor na nohy vďaka skvelo vykrojenému prístrojovému panelu. Ergonómia 110 bodov.

A čo jazda? NE-PRE-ZRA-DÍM.

Na tú Vás chcem srdečne pozvať, aby som nechválil len ja :) Kolegyne zo zákazníckeho centra sa pre dohodnutie testovacej jazdy na Vás tešia na: zakaznik@pkauto.eu alebo na 0905 905 676.

Tomáš Adamov, predajca vozidiel značky Opel, PK AUTO Prešov

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.