Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

S úsmevom na vozidlách OPEL


Využite limitovanú edíciu OPEL SMILE :)


Potrebujete vozidlo na každodennú prepravu do práce, do školy, do mesta alebo na nákup? Alebo rodinné vozidlo, do ktorého sa zmestí dostatok batožiny alebo detský kočiar? Možno už dlhšie rozmýšľate nad vozidlom na prepravu tovaru, prípadne na prepravu viacerých osôb.

V edícii Smile si za skvelú cenu a s bohatou výbavou vyberiete, nech potrebujete akékoľvek vozidlo. Naši predajcovia Vám veľmi radi pomôžu s výberom vozidla podľa Vašich potrieb, ušijú financovanie na mieru a nájdu pre Vás vozidlo ihneď k odberu. Sú Vám k dispozícii denne, telefonicky alebo emailom. Kontaktujte ich na: https://www.pkauto.sk/kontakt/

Pozrite si fotogalériu našich vozidiel a vyberte si teraz EXTRA VÝHODNE

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými