Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

SKLADOVÉ vozidlá OPEL za SUPER CENY!

Dopredaj skladových vozidiel OPEL roku 2018, vozidlá IHNEĎ k dispozícii.

Príďte a využite jedinečnú príležitosť na kúpu skladového vozidla OPEL za SUPER CENU!

Získate BONUS až 800 eur pri výkupe súčasného vozidla.

V PK AUTO Prešov a Poprad si vyberte svoj vysnívaný OPEL. Viac INFO na: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/opel/ a http://opel.pkauto.sk/vozidla-na-odber/

Nie všetky skladové vozidlá nájdete na odporúčaných, vyššie uvedených portáloch, preto Vás prosíme v prípade záujmu o naše skladové vozidlá kontaktujte našu zákaznícku infofilnku PK AUTO, na t.č. 0905 905 676.

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými