Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

TOYOTA COROLLA 2019 nová generácia segmentu C

TOYOTA COROLLA 2019 - exluzívna predpremiéra v PK AUTO Prešov

Nová generácia vozidiel segmentu C od spoločnosti Toyota typu hatchback, sedan a kombi ponesie celosvetovo jednotný názov Corolla, a vychádza tak z celosvetovej reputácie Corolly ako najpredávanejšieho modelu v dejinách automobilového priemyslu. Corolla novej generácie bude uvedená na trh začiatkom roku 2019, čím sa pre uvedené vozidlá prestane používať označenie Auris.

Nové pomenovanie sa časovo zhoduje s tým, že Corolla prevzala spoločnú novú globálnu architektúru TNGA (Toyota New Global Architecture), ktorá nahrádza tri rôzne doposiaľ používané platformy.

„Konštrukčná a dizajnová filozofia TNGA prináša novej generácii našich modelov segmentu C úplne nový rozmer. K renomovanej kvalite, odolnosti a spoľahlivosti mena Corolla pridáva aj emotívnejšie hodnoty, ktoré očakávajú naši zákazníci, ako je osobitý dizajn, kultivovanosť interiéru, citlivá jazdná dynamika a výkonné, no pritom úsporné hybridné hnacie sústavy,“ – uviedol Dr. Johan van Zyl, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Toyota Motor Europe. – „Niet lepšej chvíle na znovuzavedenie názvu Corolla pre naše modely typu hatchback a kombi v segmente C než uvedenie nadchádzajúceho modelu novej generácie na trh.“

Dňa 25.10.2018 sa u nás v PK AUTO Prešov konala naživo exkluzívna predpremiéra vozidla TOYOTA COROLLA 2019. Spolu s nami si návštevníci našej predajne TOYOTA v tento výnimočný deň vychutnali jedinečnú atmosféru.
Skvelá hudba, chutné pohostenie, lahodná káva a naši ústretoví predajcovia. Toto všetko...a ešte viac na:

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými