Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Toyota ihneď - bez čakania a s extra bonusom?

Teraz už na nové auto nemusíte čakať!

Vybrané modely značky Toyota sú teraz k dispozícii skladom a navyše s extra bonusom! Legendárnu kvalitu a spoľahlivosť vozidiel Toyota si budete môcť užívať bez čakania a s možnosťou výhodného financovania! V ponuke sú vozidlá s benzínovým aj hybridným pohonom, ktorý Toyota zdokonaľuje už viac ako 25 rokov. Radi Vám poskytneme viac informácií o skladových zásobách a extra bonusoch u nás v PK AUTO Prešov. Online sa informujte na www.toyota.pkauto.eu.

Môžno práve takáto krásna Toyota čaká práve na Vás:)

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými