Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

TOYOTA PK AUTO tím je druhý krát za sebou opäť najlepší

Toyota Tím PK AUTO  Prešov obhájil 1. miesto v kategórii ocenenia "Skokan Roka"  za rok 2019.

Medziročne najvyšší nárast predaja vozidiel značky Toyota už druhý krát za sebou v našom showroome.

1. miesto za rok 2019  (aj 1. miesto za rok 2018) je výsledok, na ktorom najväčšiu zásluhu máte Vy - naši zákazníci, ktorí ste dali dôveru značke Toyota v PK AUTO a kúpili ste u nás nové vozidlo. Zároveň je to odrazom výbornej spolupráce a súhry  predaja, servisu ako aj zákazníckeho centra.

Rok 2019 priniesol 7 premiér nových modelov Toyota, čo bol rozhodne významný míľnik pre PK AUTO a našich zákazníkov. Dlhodobé budovanie značky, služieb a vzťahov so zákazníkmi sa logicky ukazuje ako jediná správna cesta. Veríme, že aj naďalej budeme pre Vás - našich zákazníkov, kvalitným a spoľahlivým partnerom pre kúpu nového vozidla a že sa vďaka Vám budeme posúvať vpred, smerom k Vašej spokojnosti.

 

Úprimne ĎAKUJEME, Váš tím Toyota PK AUTO 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými