Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Toyota YARIS_Auto Roka

TOYOTA YARIS AUTO ROKA 2021 V EURÓPE

Sme veľmi radi, že sa víťazom prestížnej ankety európske AUTO ROKA 2021 stal model z nášho portfólia.

Nový YARIS je veľmi obľúbený u zákazníkov prakticky od jeho uvedenia na trh čo vyvrcholilo v to, že sa v januári stal vôbec najpredávanejším modelom na trhu s 18 tisícmi predanými kusmi v rámci Európy.

Objavte teraz aj Vy svoje auto roka EXTRA výhodne na: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/toyota/

Pre bližšie informácie k modelu a ohľadom aktuálnej výhodnej EXTRA ponuky vozidiel Toyota, kontaktujte našich predajcov na: https://www.pkauto.sk/kontakt/

Tešíme sa na Vás, tím Toyota PK AUTO

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými