Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Ukázali sme Nový Opel Corsa

Nová Corsa, od chvíle čo sa objavila, právom priťahuje pozornosť. Môžeme potvrdiť, že tomu tak bolo aj počas exkluzívnej predpremiéry Novej Corsy, ktorá sa konala v PK AUTO 19.12.2019.

Fanúšikovia tohto modelu a značky Opel mali možnosť z blízka si pozrieť atraktívnu Corsu a zoznámiť sa s ňou „na vlastné oči“. K dispozícii boli aj testovacie jazdy, ktoré veríme, presvedčili o unikátnosti, dravosti a dynamickosti tohto modelu. V stručnosti by sme mohli povedať, že nová Corsa upúta nie len svojim vzhľadom, ale aj možnosťami jednotlivých výbav, ktoré ponúka. Môžeme spomenúť napríklad to, že nová Corsa Vás prostredníctvom funkcie Opel Eye vie varovať pred vybočením z pruhu, rozpoznáva dopravné značky, upozorní Vás pred čelnou kolíziou a automaticky zabrzdí. Po nastavení volantu výškovo alebo pozdĺžne (ak chcete, nastavíte si aj tempomat) jazdíte s Corsou dokonale zladení. Osloví Vás napríklad aj „trendi“ dvojfarebné lakovanie karosérie so zatmavenými sklami, LED matrix svetlomety či presklená strecha. Novinkou je aj bezdrôtové nabíjanie pre smartfóny a digitálny tuner pre rádio.

Okrem „hlavnej aktérky“ Opel Corsy sme si užili aj predvianočnú atmosféru umocnenú vianočným punčom a sladkým vianočným pohostením.

Príďte sa aj Vy presvedčiť o kvalitách Opel Corsy. Za 37 rokov čo je tento model na trhu sa predalo už 13,7 miliónov kusov a my sme presvečení, že 6. generácia Corsy toto číslo určite navýši J

Objavte aj Vy novú Corsu v PK AUTO Prešov a Poprad https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/opel/?filter=true&fil_model=CORSA&fil_cena-od=&fil_cena-do=

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.