Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Úplne nová Toyota Yaris

Úplne nový Yaris štvrtej generácie je automobil, ktorý spĺňa požiadavky života v meste, no zároveň prináša potešenie na otvorených cestách i na diaľnici.

Vozidlo je navrhnuté tak, aby bolo obratné na preplnených a stiesnených mestských cestách, čo sa odráža v jeho kompaktných rozmeroch a prvotriednom, tesnom priemere otáčania. Zároveň ponúka priestranný a pohodlný interiér vysokej kvality so špecifikáciami vybavenia, ktoré berú ohľad na všetky priority dnešného zákazníka z hľadiska možností pripojenia a okamžitého prístupu k informáciám.

Viac informácií o novom Yarise: https://www.toyotanews.eu/sk/modely/vsetko/yaris/tlacove-spravy/1735-uplne-nova-toyota-yaris

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými