Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Váš Ideálny Automobil Opel, Toyota alebo Nissan

V PK AUTO sme hrdí na našu širokú ponuku automobilov, ktorá zahŕňa tri popredné značky - Opel, Toyota a Nissan.

Bez ohľadu na vaše preferencie a potreby, sme presvedčení, že si nájdete vozidlo, ktoré presne zodpovedá vašim očakávaniam.

Kvalita, spoľahlivosť a zaručená spokojnosť

Pri výbere nového automobilu sa zameriavame na tri základné hodnoty: KVALITU, SPOĽAHLIVOSŤ a vašu SPOKOJNOSŤ. Sme si istí, že naša ponuka vozidiel Opel, Toyota a Nissan splní vaše najvyššie očakávania a poskytne vám pocit istoty a bezpečnosti na cestách.

Výborná dostupnosť a cenové zvýhodnenie

Máme širokú ponuku skladových vozidiel, čo znamená, že si môžete vybrať z rôznych modelov a špecifikácií, pripravených na okamžitý odber. Okrem toho sme pripravili aj atraktívne CENOVÉ ZVÝHODNENIA. KONTAKTUJTE našich predajcov, ktorý Vám dajú kompelexné infomácie:

  • o výhodných cenách a benefitoch, pri kúpe vozidla
  • o dostupnosti
  • poradia Vám s financovaním vozidla
  • pomôžu s výkupom vášho súčasného vozidla

môžete otestovať vozidlo a rozhodnúť sa pre to, ktoré je vám ušité na mieru.

Vaša Voľba je jednoznačne správna

Opel, Toyota alebo Nissan - bez ohľadu na vašu konečnú voľbu, môžete si byť istí, že ste urobili správne rozhodnutie. Každá z týchto značiek prináša svoje vlastné jedinečné vlastnosti a výhody, ktoré vám zaručia optimálnu jazdnú skúsenosť a spokojnosť s vaším novým vozidlom.

Navštívte nás ešte dnes

Pozvite sa na návštevu našej predajne a dozviete sa viac o našej ponuke vozidiel Opel, Toyota a Nissan. Naši predajcovia vám radi pomôžu pri výbere vozidla, ktoré bude presne vyhovovať vašim potrebám a preferenciám.

Vaša nová cesta za volantom vašho nového automobilu začína práve tu - v PK AUTO

Vyberte si z ponuky našich skladových vozidiel a informujte sa o ďalších benefitoch pri kúpe vozidla.

Tešíme sa na Vás.

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými