Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Veľký výpredaj skladu - extra výhodne

Hľadáte vozidlo pre svoj biznis, či rodinu?

Z našich značiek OPEL, TOYOTA, NISSAN + preverené jazdené vozidlá si vyberie každý.

Pre Vaše pohodlie a bezpečie sme Vám denne k dispozícii ONLINE. Radi Vám poradíme s výberom správneho vozidla pre Vás, či Vašu firmu.

A nielen to. Bez nutnosti osobného stretnutia pre Vás pripravíme:

  • individuálnu ponuku na vozidlo podľa Vášho výberu
  • výhodné financovanie s nulovým navýšením

A čo s Vašim jazdeným vozidlom? Aj s touto dilemou Vám vieme pomôcť. Vaše súčasné vozidlo ohodnotíme, vykúpime alebo pomôžeme s predajom.

Vyberte si teraz extra výhodne nové auto pre svoj biznis alebo rodinu. Reálnu fotogalériu našich vozidiel, ktorú denne aktualizujeme si pozrite na https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/kontaktujte nás.

Tešíme sa na Vás:)

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými