Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Yaris Cross "Svetové mestské auto roka 2022"

Hybrid, ktorý prináša radosť

Toyota Yaris Cross, vyvinutá v súlade so sloganom „Stále v pohybe“, je dokonale prispôsobená na každodenné používanie, no má v sebe aj dobrodružnú stránku, ktorá je základom úspešného SUV. Dizajn predstavuje štýlový, mestský vzhľad vozidla, na ktoré môžu byť majitelia na ceste právom hrdí. Spájajú sa v ňom odolné kvality SUV s pokročilejším atraktívnym charakterom dynamickejšej jazdy vďaka platforme GA-B pre malé vozidlá. Tá mu dodáva základné prednosti, ktoré sa podarilo s veľkým úspechom dosiahnuť už v modeli Yaris.

Yaris Cross sa s hrdosťou pripája k svojim mnohonásobne oceneným a vysoko uznávaným súrodencom z rodiny Yaris – modelom Yaris a GR Yaris.

Očaril Vás nový Yaris Cross? Navštívte nás osobne v PK AUTO Prešov a otestujte ho na testovacej jazde. Očarí Vás ešte viac:) Pre bližšie informácie sme Vám k dispozícii na: https://www.pkauto.sk/kontakt/

Váš Tím Toyota

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými