Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Zlaté Vianoce s Novým Yarisom First Edition Gold

Nový YARIS first Edition Gold

Urobte si tento rok Zlaté Vianoce s Novým Yarisom First Edition Gold. Špeciálna edícia oslavujúca 20. výročie modelu Yaris je limitovaná počtom iba 80 ks v hybridnom prevedení a 50 ks v konvenčnom prevedení.

Nepremeškajte šancu objednať si ju ešte tento rok!

Yaris First Edition Gold je špeciálna výbava oslavujúca 20. výročie modelu Yaris, ktorý bol prvýkrát predstavený v roku 1998 na Autosalóne v Paríži

Výbava je veľmi podobná výbave Selection, pričom sa vyznačuje nasledujúcimi dizajnovými prvkami:

  • Logá Y20 v interiéri a exteriéri
  • Špeciálny zlatý lak karosérie
  • Zadný spojler

Spoznajte ju zblízka v PK AUTO Prešov, je neodolateľná.


 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými